Ceny

Uvedené ceny za ubytovanie, alebo odpočinok sú ceny, ktoré zahŕňajú iba prevádzkové náklady na chod apidomčeka. Sú to ceny za ktoré pokryjeme bežné náklady na údržbu a obsluhu. Je to teda minimálna cena ktorú si vypýtame od vás za návštevu, zvyšok ceny doplatku necháme na vašom rozhodnutí a vašich možnostiach. ( pre lepšiu predstavu, sa bežná noc v apidomčeku na Slovensku pohybuje od 70 do 100€ )

Cena za 110min odpočinok pre jednu osobu je 10€

Cena za jednu odpočinkovú noc pre jednu osobu je 20€

-nočný pobyt začína o 18hod do 9hod. Maximálny počet osôb je 2.

-pobyt v apidomčeku si vyžaduje pokoj a ticho. Aj keď sa môže zdať, že je to forma netradičného ubytovania, podstata je v stíšení a načúvaní zvukov prírody a aj samého seba. Určite sa neodporúča konzumácia alkoholu, drog a radšej ani fajčenie, nakoľko sú včielky na tie látky citlivé a vám spôsobujú otupenie pozornosti.

-nakoľko včelín stojí na našom veelkom pozemku, kde nie sú zavedená voda ani elektrika je možnosť využiť ako wc kadibúdku a pokiaľ budete mať potrebu sa osprchovať, môžete sprchu využiť v našom útulnom domčeku hneď vedľa v susedstve.

-a ak budete túžiť po raňajkách s nami tak vieme za drobný príspevok 4€-os. zabezpečiť aj tie, a popritom sa môžete dozvedieť viacej o včelách a o živote v dedine na konci sveta 🙂