Kto túži po bližšom zoznámení sa so včielkami praktickou formou, tento zážitok je pre vás. Otvoríme spolu úľ, prezrieme si jednotlivé plásty, skúsime pohľadať matku. Povieme si tiež dôležité informácie o živote včiel v úli.

Ak máte doma malých zvedavcov, zoberte ich k nám na originálny výlet. Včielky totiž bavia malých aj veľkých. To z návštevy naše včelnice robí ideálny výlet s deťmi v Banskej Štiavnici. Navyše, deti do 5 rokov majú vstup zdarma. Deti do 12 rokov majú u nás 50% zľavu.

Aj keď budete mať od nás zapožičanú vrchnú časť oblečenia so sieťkou, včelie žihadielka si niekedy nájdu voľné miestečko (hoci na 99,99% sa to nestane). Preto je vopred na vašom zvážení či a v akej vzdialenosti sa týchto zážitkov zúčastníte, nakoľko sa im bude nahliadať a preberať ich príbytok.

Ak prekonáte svoj strach, domov si odnesiete nezabudnuteľnú skúsenosť a možno zistíte, že sa tomu chcete venovať hlbšie. V tom prípade odporúčame absolvovať náš kurz včelárstva pre začiatočníkov. Ak si však trúfate začať sami a potrebujete len občas skontrolovať, využite naše poradenstvo. Pre viac informácii nás kontaktujte.

Tento zážitok trvá zhruba 60 minút. Posledný vstup je o 17:00.

Cena zážitku

Praktický zážitok so včielkami

25 € osoba /1 hod.